E dielë, Tetor 17, 2021
Etiketimet Domain

Etiketim: domain

Impakt i menjëhershëm, Ronaldo hyn në historinë e Premier League. Ja...

Debutimi i dytë i Cristiano Ronaldos me fanellën e Mançester Junajtid shkoi ashtu siç pritej ku sulmuesi nuk i zhgënjeu tifozët e “djajve” duke...

Hoxha dhe Junior ndëshkojnë Partizanin, Teuta e nis sezonin me fitore

Teuta e ka nisur në mënyrën më të mirë mbrojtjen e titullit kampion. Durrsakët kanë mundur minimalisht 1-0 Partizanin në sfidën hapëse të Kategorisë...

Hysaj: Ndaj San Marinos marrim 3 pikët, kemi mundësi të shkojmë...

Elseid Hysa është optimist për kualifikimin në Botëror. Në konferencën për median Hysaj tha se Shqipëria është një skuadër shumë e fortë. “U desht fitore...

7 gola në sfidën Holandë-Turqi, Depay shkëlqen edhe me “tulipanët”

Louis van Gaal duket se po e shndërron Holandn në një skuadër fituese. Tulipanët zbritën sot në fushë dhe nuk e toleruan aspak Turqinë,...

“Jam familjar dhe kam 3 fëmijë”, sulmuesi shqiptar shokohet nga vendimi...

Admir Mehmedi me siguri nuk e kishte menduar se pak muaj pasi kishte qenë pjesëtar i skuadrës që eliminoi Francën nga EURO 2020, do...

Derbi i kryeqytetit ndizet pa filluar sezoni, lojtari i Partizanit thumbon...

Eljon Sota, Redon Mihana dhe Mario Gjata ishin tre lojtarët më të mirë sezonin e shkuar tek Apolonia, çka iu dha mundësinë të transferoheshin...

Frymëzim nga Xavi, njihuni me 3 afrikanët e Partizanit

Skuadra e Partizanit kishte në përbërje tre futbollistë afrikanë: Gueje Maguete, Abubakar Kamara dhe Sembene Saliu për më shumë se një muaj, por vetëm...

“Firo” te Shqipëria, mesfushori detyrohet të largohet nga Kombëtarja

Mesfushori i Kombëtares Amir Abrashi pësoi një dëmtim në kyçin e këmbës në sfidën ndaj Hungarisë duke lënë fushën e lojës në minutën e...

Milani në kërkim të zëvendësuesit të Calhanoglu, kuqezinjtë këmbëngulin për dështimin...

Hakim Ziyech u transferua te skuadra e Chelsea në verën e vitit 2020, e që atëherë ai ende nuk ka arritur të bëjë vend...

Reja: Ndeshja ndaj San Marinos vendimtare, ja tregoj risitë në formacion

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja ka folur në konferencën për shtyp për ndeshjen e së mërkurës ndaj San Marinos. Tekniku tha se ndeshja Poloni-Angli...

Kaosi në sfidën Brazil-Argjentinë, vjen reagimi i Lionel Messi-t

Një kaos i paprecedent ka shpërthyer në ndeshjen mes Brazilit dhe Argjentinës, kur autoritetet shëndetësore vendase kanë urdhëruar që të ndërpritet menjëherë ndeshja. 4 lojtarë...

Kosova përballë Greqisë, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë ndeshja Kosovë-Greqi e vlefshme për kualifikueset e “Katar 2022”. Për sa I përket formacionet të “Dardanëve” Rashica...

Menaxherët vërshojnë te Partizani, “tremben” drejtuesit e demave

Dita e fundit e merkatos ka sjellë disa përforcime te Partizani. Esat Mala, Albion Marku, Xhafer Hodo dhe Dean Liço janë afrimet e fundit...
WhatsApp DENONCO