E pazakontë/ E mitura dhunon prindërit e saj, përfundon në burg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, Obiliq.

Policia ka bërë me dije se një e mitur, identiteti i të cilës nuk është bërë me dije, ka dhunuar prindërit e saj, të cilët tani po marrin trajtim nga mjekët.

Nuk dihet shkaku i ngjarjes, por policia njofton se e mitura ka përfunduar në burg.

LEXO EDHE  Po kryenin marrëdhënie sek*uale në mes të qytetit, policia ndalon turistët në Greqi

“DHUNË FAMILJARE /Obiliq, 01.09.2021, 13:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare (e mitur), pasi që ka sulmuar fizikisht prindërit e saj. Viktimat kosovarë kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, palët janë intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia.