Ndjekësja ofendon Sarën dhe Ledrin, blogerja i kthen përgjigjen epike

Marrë nga "Instagram"

Pas koncerteve të shumta, reperi Ledri Vula ka kaluar disa ditë në jug të Shqipërisë me familjen e tij të vogël, Sarën dhe Poemin.

Sara ka zbuluar se një projekt i ri nga Ledri është gati, por videon e publikoi pa zë duke ftuar ndjekësit në një sfidë për ta zbuluar nga lëvizjet e buzëve se çfarë po këndohet.

LEXO EDHE  Gjykata Supreme në Angli merr vendimin: Testamenti i Princit Philip do të mbetet i fshehtë/ Zbulohet arsyeja

Disa nga përgjigjet blogerja i ka ndarë në Instastory ku mes tyre është edhe një ofendim për çiftin.

“Paskeni ik për lesh!”– ka shkruar dikush, i cili ka marrë një përgjigje epike nga Sara, e cila i kthehet: “I ka jeta edhe këto ikjet për lesh. Rëndësi ka që të kthehesh prapë dhe nga leshi.”