Jasmina poston foton provokuese, Andi ka diçka për t’i thënë

Edhe pse u duk se mes tyre ka një krisje, duket se marrëdhënia e Jasminës dhe Andit, vijon të jetë e mirë. Kjo u vu re te komenti që Andi i la Jasminës në foton e fundit që postoi në “Instagram”.

Vajza e “Për’puthen” ka ndarë me ndjekësit një foto të realizuar në studion e emisionit. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë zi, i cili ka një dekolte mjaft të hapur.

LEXO EDHE  Hilary Duff tregon arsyen pse donte që djali i saj 9-vjeçar të shihte lindjen e motrës

“La femme fatale”, shkruan Jasmina bashkëngjitur me foton që mori menjëherë shumë komente dhe pëlqime. Por sigurisht që vëmendjen më të madhe e mori komenti i Andit.

“Nëse ylli do ishte njeri, do dukej kështu si ti”, i shkruan konkurrenti i “Për’puthen”, duke e shoqëruar komentin edhe me disa emoji me sy zemra.

Jasmina e ka lexuar këtë koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet duke i thënë: “Siç kam njerëzit krah meje”.