Plagosje me armë zjarri në Korçë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e së martës në Korçë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë maternitetit të vjetër, në lagjen nr 5.

Nga raportimet mësohet se i plagosuri ka marrë një plumb në këmbë dhe është transportuar drejt spitalit rajonal.

LEXO EDHE  Ngjarja në Elbasan, Rama: Nuk kemi dalë në fushatë për të plagosur apo vrarë njerëz