Arbër Hajdari tregon publikisht emrin e biznesmenes që i ka ‘rrëmbyer’ zemrën

Në puntatën e parë të ‘Shiko Kush Luan’ ishte i ftuar Arbër Hajdari.

Teksa luante lojën “Loja ime”, një lojë që sugjerohej nga publiku me anë të komenteve në instagramin e Shiko Kush Luan. Në këtë lojë, njëra prej komentueseve, kishte kërkuar që secili nga të ftuarit të thoshte emrin e partnerit apo partneres ose të hante një spec djegës.

Arbri ishte ndër personat që pranoi të tregonte emrin e partneres dhe mos pranonte të hante specin djegës. Dihej nga më parë se Hajdari ishte në një lidhje dashurie, por së fcundmi na zbuloi emrin e vajzës që ka rrëmbyer zemrën e tij në “Shiko Kush LUAN”.

LEXO EDHE  Habit modelja e njohur: Mbaj me vete hirin e djalit tim të vde*ur kudo që shkoj

Hajdari ka treguar 0se vajza “misterioze” që i ka rrëmbyer zemrën quhet Vlera, e cila vjen nga një familje e pasur nga Kosova dhe është personazh publik, e cila njihet më shumë nga bota e biznesit.