Manastirliu: 100 të shëruar nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, 100 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm.

Lajmin e jep ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Ditën e djeshme 97 qytetarë janë shëruar nga koronavirusi.

LEXO EDHE  Stuhi bore, erëra të forta dhe .../ Italia jep alarmin e kuq, pritet mot shumë i keq! Preket dhe Shqipëria