E mërkurë, Mars 3, 2021
Etiketimet COVID 19

Etiketim: COVID 19

Shifrat mbeten të larta/ 21 viktima nga koronavirusi në 24 orë,...

Fatkeqësisht, 21 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orë. Bëhet fjalë për 6 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga Elbasani, 2...

851 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit (Harta...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 851 raste të reja me koronavirus, nga 3149 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Sulmuesi i PSG-së rezulton pozitiv me Covid-19, e gjithë skuadra do...

Lajme jo të mira kanë ardhur ditën e sotme për PSG-në, teksa një prej lojtarëve ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Bëhet fjalë për Moise Kean,...

Zëri i Amerikës: Shkurti, muaji më i errët i pandemisë në...

Në Shqipëri, muaji Shkurt shënoi të dhënat më negative të pandemisë që nga fillimi i saj në mars të vitit të kaluar. Të dhënat...

Koronavirusi në Itali/ 246 viktima dhe mbi 13 mijë raste të...

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali kanë humbur jetën 246 pacientë me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 170,633 teste të realizuara, kanë...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 305 raste të reja dhe 11...

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2533 teste të dyshuar për COVID-19 dhe nga këta 305 kanë rezultuar...

Koronavirusi në Greqi/ 1269 raste të reja dhe 36 të vdekur...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 1269 raste të reja me koronavirus. 391 pacientë janë të intubuar, ndërkohë që nga fillimi i...

Koronavirusi në Greqi/ Ulet numri i infektimeve, rritet i viktimave në...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 1784 raste të reja me koronavirus dhe 39 viktima duke e çuar në total numrin...

Koronavirusi/ Mbi 2.5 milionë viktima në të gjithë botën

Më shumë se 2.5 milionë njerëz në të gjithë botën kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit. Janë 2 500 770 viktima që nga fillimi...

19 viktima nga koronavirusi në 24 orë, 647 të shtruar në...

Fatkeqësisht, 19 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 4 qytetarë nga Tirana, 3 qytetarë nga...

1021 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit (Harta...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 1021 raste të reja me koronavirus, nga 3897 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Rummenigge: Covid-19 ka tronditur futbollin, klubet po vuajnë pa tifozët

Karl-Heinze Rummenigge, drejtori menaxhues i Bayern Munchen, e sheh pandeminë si një mundësi për të ulur shpenzimet përballë vështirësive të mëdha ekonomike të futbollit....

“Më të keqen e kemi kaluar”/ OBSH: Kur do të përfundojë...

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë në fillim...
WhatsApp DENONCO