LAJMI I FUNDIT/ 4 persona plagosen me thika në Elbasan

Pesë persona kanë mbetur të plagosur gjatë një përleshjeje me thika në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Qamil Guranjaku”, ndërsa shkaqet e sherrit janë ende të paqarta.

Nuk dihet se kush janë personat që janë përfshirë në sherr, por nga raportimet e para mësohet se bëhet fjalë për 2 klientë dhe 3 familjarë, pronarë të biznesit.

LEXO EDHE  Mjeku Sallabanda: Ne mjekët nuk sugjerojmë kufizim të lirive kushtetuese, është dështim i qeverive me Covidin

Mësohet se të plagosurit ndodhen në spitalin e Elbasanit nën kujdesin e mjekëve.