E dielë, Janar 19, 2020
Etiketimet Plagosje

Etiketim: plagosje

Lajmi i fundit/ Aksidentohet në Tomorr, alpinisti niset drejt Traumës

Një alpinist është plagosur këtë pasdite në Tomorr. Sipas informacioneve paraprake, ai ka rrëshqitur dhe për pasojë ka thyer këmbën. Mësohet se një helikopter...

Sherr me thika/ Vëllezërit plagosin në gjoks dhe fytyrë të riun...

Mbrëmjen e djeshme rreth ores 23:30, në lagjen “18 shtatori” pranë tregut të fruta perimeve në Gjirokastër, dy vëllezërit Enea dhe Kristofor Xhelili 24...

VIDEO-FOTO/ Shpërthimi në biznesin në Tiranë, plagoset pronarja dhe dy punonjëse

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi në Yzberisht, konfirmoi policia e Tiranës. “Rreth orës 07:25 në rrugën ‘3 dëshmorët’, në një pikë që...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, një i vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, një 60-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një mjet tip...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Cërrik, plagoset 50-vjeçari

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Cërrik. Sipas informacioneve paraprake, një 50-vjeçar po kalonte rrugën teksa një automjet e ka përplasur. Identiteti...

Lajmi i fundit/ Plagosën me thikë dy vëllezërit në Burrel, një...

Dy vëllezër janë plagosur me thikë në Burrel pas një konflikti për motive të dobëta. Sipas informacioneve paraprake, të plagosur kanë mbetur A.Sh., 25...

Plagos vëllain me thikë, arrestohet adoleshenti/ Sherri në familje

Një 16-vjeçar u arrestua nga policia, pasi plagosi me thikë vëllain e tij, pas një sherri në familje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luz...

Shpërthimi i kapsollave plagos 10 vjeçarin, ka marrë dëmtime të shumta

Një ngjarje mjaft e rëndë është regjistruar mbrëmjen e këtij fundviti në oborrin e ish Gjimnazit në qytetin e Librazhdit. Një 10-vjeçar sipas burimeve jo...

Granatë kundër Kryebashkiakut Tushe, policia ve 1 mln lekë shpërblim për...

Policia e Shtetit ka vendosur 1 mln lekë shpërblim për informacionin që do të çojë në arrestimin e shtetasit Gëzim Saraçi, 50 vjeç, autor...

Plagoset kreu i njësisë administrative Sukth, qëllohet me thikë/ Detajet e...

Kreu i njësisë administrative Sukth, Rrapo Osmani, është qëlluar me thikë, ndërsa agresori është një punonjës i kësaj njësie, shtetasi A.M. Sipas policisë, shkak është...

Plagoset në zyrë kryebashkiaku i Lushnjes

Plagoset në zyrën e tij kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërsa Tushe ndodhej në zyrë kur ka ndodhur...

Aksident i rëndë tek zona e plazhit në Durrës, plagoset drejtuesi...

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e plazhit në Durrës. Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet është aksidentuar në një...

Aksidenti në Durrës, automjeti përplas qytetarin

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku një person raportohet se ka mbetur i plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se një...
WhatsApp DENONCO