LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë pasdite në Shkodër.

Sipas informacioneve paraprake, një person ende i paidentifikuar ka mbetur i plagosur.

Autori, ende nuk është identifikuar nga blutë e Shkodrës, të cilët janë vënë në kërkim të tij.

LEXO EDHE  Abazoviç refuzon pozicionin e zv. Kryeministrit dhe 3 ministri, kërkon më shumë poste

Saktësisht, ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të ‘Prek Calit’.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e krimit.