I moshuari humb jetën në plazhin e Borshit/ Dyshimet

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e Borshit. Dyshohet se 85-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një infarkti teksa po lahej në det.

Trupi i tij i pajetë është dërguar në morgun e spitalit të Sarandës nga ku pritet t’i nënshtrohet autopsisë.

Njoftim paraprak:

Në plazhin e Borshit, shtetasi E. L., 85 vjeç, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak dhe si pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.

LEXO EDHE  Arbitrazhet/ PD: 447 milion euro, gjoba e Edi Ramës për familjet shqiptare

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.