E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

Britani e Madhe, shifra rekord viktimash nga Covid-19 në 24 orët...

Mbretëria e Bashkuar ka regjistruar një rekord të ri për sa i përket numrit të viktimave pasi 1.820 persona humbën jetën nga coronavirusi në...

Koronavirusi në vendin tonë/ 4 të vdekur në 24 orë, 279...

Fatkeqësisht, 4 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për 4 qytetarë, nga Tirana, Fieri, Kavaja dhe...

Koronavirusi në Shqipëri/ Rriten rastet e reja, 670 të infektuar në...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 670 raste të reja me koronavirus, nga 3331 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 400 raste të reja dhe 11...

11 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të...

Rekord i zi në Britaninë e Madhe, mbi 1600 viktima në...

Britania e Madhe ka regjistruar 1 mijë e 610 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit duke shënuar ditën më të ‘zezë’ gjatë...

Koronavirusi në Shqipëri/ 6 viktima në 24 orë, 277 të shtruar...

Fatkeqësisht, 6 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 3 qytetarë nga Tirana, 1 qytetare nga...

SHBA/ Rreth 140 mijë të infektuar në 24 orë, 1.381 të...

SHBA-ja vijon të ketë shifra të larta ditore si të infektimeve ashtu edhe të vdekjeve. Në 24 orët e fundit në SHBA-ja ka regjistruar 137.885...

Koronavirusi në Itali/ 8824 raste të reja dhe 377 viktima në...

Italia raporton një përmirësim të situatës nga koronavirusi në vend në 24 orët e fundit për herë të parë pas shumë javësh. Në buletinin e...

Koronavirusi në Shqipëri/ 4 viktima në 24 orët e fundit, 282...

Fatkeqësisht, 4 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin. Bëhet fjalë për 1 qytetar nga Durrësi, 1 qytetar nga Kavaja, 1 qytetar nga Rrogozhina,...

Koronavirusi në vendin tonë/ 292 raste të reja në 24 orët...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 292 raste të reja me koronavirus, nga 2343 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 403 raste të reja dhe 10...

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 10 viktima dhe 403 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Numri më i madh i të...

Koronavirusi/ Mbi 2 milionë viktima në të gjithë botën

Pandemia e koronavirusit ka kaluar një tjetër prag tragjik, për sa i përket numrit të viktimave. Sipas universitetit John Hopkins, që nga fillimi i pandemisë...

Koronavirusi në vendin tonë/ 4 viktima në 24 orë, 280 të...

Fatkeqësisht, 4 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për 3 qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga...
WhatsApp DENONCO