E entje, Tetor 1, 2020
Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

Brazili regjistron mbi 143 mijë të vdekur nga koronavirusi, mbi 4.78...

Në fillim të pandemisë, Brazili nuk ishte një shtet problematik sa i përket rasteve me infeksione apo të vdekur për shkak të koronavirusit. Ndërsa,...

8 viktima dhe 112 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë...

8 viktima dhe 112 raste të reja me koronavirus, janë shënuar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Sakaq Ministria e Shëndetësisë i...

Konflikti Azerbajxhan-Armeni, thellohet bilanci i viktimave

Thellohet bilanci i viktimave në konfliktin e armatosur mes Azerbajxhanit dhe Armenisë, në krahinën separatiste të Nagorno Karabakh. Me 26 viktimat e shënuara vetëm të...

Bilanci i viktimave, 12 vendet më të prekura nga COVID-19 në...

Numri i viktimave nga COVID-19 ka kaluar 1 milion dhe ende nuk shihet ngadalësim i përhapjes së koronavirusit pavarësisht masave të ndërmarra nga autoritetet,...

Vijon të rritet bilanci i viktimave, 12 vendet më të prekura...

Numri i viktimave nga COVID-19 ka tejkaluar 1 milion dhe ende nuk shihet ngadalësim i përhapjes së koronavirusit pavarësisht masave të ndërmarra nga autoritetet,...

Të paktën 25 të vdekur, detaje nga rrëzimi i avionit në...

Të paktën 25 persona kanë mbetur të vdekur pas përplasjes së avionit të transportit ushtarak Antonov-26 të ushtrisë ukrainase natën e kaluar, në rajonin...

Koronavirusi në Shqipëri, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Fatmirësisht në 24 orët e fundit në vendin tonë, nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirus. Aktualisht, në spitalin 'Infektiv' dhe 'Shefqet Ndroqi', po marrin...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 2 viktima dhe 152 raste të...

Maqedonia e Veriut ka shënuar 2 viktima dhe 152 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. Nga 1630 teste të kryera, 9%...

Koronavirusi në Itali – Rritet numri i viktimave në 24 orët...

Autoritetet shëndetësore italiane kanë shpërndarë të dhënat e sotme mbi pandeminë, që sheh një rritje shqetësuese të viktimave, që sot janë 20. Numri i tamponëve...

Koronavirusi në Shqipëri, 3 viktima në 24 orët e fundit

Tre qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga...

Emri/ Aksident me vdekje në Korçë, detajet nga ngjarja e rëndë

Një i moshuar, 70-vjeç, ka humbur jetën mëngjesin e sotëm, si pasojë e një aksidenti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Korçë-Bilisht, pranë fshatit...

Regjistrohen 296 raste të reja me COVID-19 në Malin e Zi,...

Regjistrohen 296 raste të reja me koronanvirus dhe 8 të vdekur në Malin e Zi. Lajmi është konfirmuar nga Instituti i Shëndetit Publik. Autoritetet shëndetësore malazeze...

Itali/ 14 viktima dhe 1392 raste të reja me koronavirus në...

Në 24 orët e fundit në Itali janë regjistruar 14 viktima, 1392 raste të reja me COVID-19 dhe 967 të shëruar. Numri i përgjithshëm i...
WhatsApp DENONCO