E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Borsh

Etiketim: Borsh

Shqiptarët, 1.5 miliardë lekë për rrëshqitjen në Borsh për tekat e...

Nga BoldNews.al Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur me shpejtësi tenderin për rrëshqitjen e Borshit. Rruga që u bë meme dhe simbol i korrupsionit për javë...

“Beut” të Jugut, Alket Hyseni, i ka humbur goja për skandalin...

Nga Boldnews.al Individi, i caktuar nga Edi Rama si “i plotfuqishmi” i Partisë Socialiste në zonën e Jugut, deputeti Alket Hyseni, ka zgjedhur të mbajë...

Salillari e rikonstruktoi, rruga e Borshit u ça/ KLSH zbarkon në...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka nisur auditimin për rrugët që mirëmbahen nga privatët dhe financohen nga Autoriteti Rrugor Shqiptar. Pjesë e këtij auditimi është...

VIDEO/ Rruga e shembur në Borsh, PD: Pasojë e korrupsionit me...

Partia Demokratike ka reaguar sot lidhur me rrugën e shembur në Borsh, për të cilën thotë se është pasojë e korrupsionit me oligarkët, duke...

Dokumenti 13 mln euro/ Shiu zbuloi skandalin e ARRSH-“Salillari” në rrugën...

Nga BoldNews.al Shirat e parë të Janarit 2021 zbuluan një skandal të Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) dhe kompanisë së ndërtimit “Salillari”, të cilat kanë një...

Skandal/ reshjet e shiut zbulojnë investimin e dobët në rrugën e...

Çahet rruga e Borshit, një investim i vitit të kaluar. U deshën pak shira që investimi të shkatërrohet dhe kjo si paojë e cilësisë...

Konfirmohen dy raste me koronavirus në Sarandë dhe Borsh, njëri në...

Konfirmohen dy raste me koronavirus në Sarandë dhe Borsh. Pacienti që ka rezultuar pozitiv në Borsh konfirmohet se ishte në gjendje të rëndë dhe është...

I moshuari humb jetën në plazhin e Borshit/ Dyshimet

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e Borshit. Dyshohet se 85-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një infarkti teksa po...

Kishte shkuar me pushime në Borsh, humb jetën

Pushimet në Borsh u kthyen në tragjedi për një 40-vjeçar, i cili humbi jetën këtë të Shtunë. Burime zyrtare nga policia lokale njoftuan se ai...
WhatsApp DENONCO