Kategoria Superiore/ Zhbllokohet sfida Bylis-Partizani

Bylis ka kaluar në avantazh ndaj Partizanit në sfidën e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore.

Golin për skuadrën ballshiote e ka shënuar Edison Ndreca në minutën e 18-të. Ndreca lëshoi një predhë nga goditja e dënimit dhe ia del të shënojë, me Hoxhën që mundohet ta largojë, por topi kalon vijën e portës.

LEXO EDHE  Eliminimi i Juventusit nga Champions, Ronaldo thyen heshtjen!