E premte, Shkurt 21, 2020
Etiketimet Partizani

Etiketim: Partizani

Ndeshja Partizani-Bylis, klubi i kuq publikon çmimet e biletave

Ditën e shtunë në luhet sfida mes Partizanit dhe Bylisit, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Ndeshja siç u njoftua...

Zyrtare/ Partizani-Bylis luhet në “Air Albania Stadium”

Vetëm 24-orë pas ndeshjes mes Kukësit dhe Tiranës që luhet ditën e premte, në stadiumin “Air Albania” do të luhet edhe ndeshja mes Partizanit...

Partizani rikthehet të bëjë kampionin, mposht bindshëm Laçin në transfertë

Partizani ka dalë triumfues me rezultatin 1-3 kundër Laçit në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Kategorisë Superiore. Skuadra vendase kaloi...

Superliga/ Kukësi luan ndaj Bylisit për shkëputjen në krye, Partizani udhëton...

Java e 22-të e Superligës shqiptare u hap ditën e djeshme me sfidën mes Tiranës dhe Skënderbeut, e cila përfundoi në barazim 1-1. Ndërsa ditën...

Sormani: Ndaj Laçit ndeshje e vështirë, kam përmirësuar gjendjen psikologjike të...

Skuadra e Partizanit luan ditën e nesërme një ndeshje shumë të vështirë kundër Laçit në transfertë. Pas 21 javëve të luajtura, Partizani renditet në vendin...

Kupa e Shqipërisë/ Eliminohet Partizani, Vllaznia kualifikohet brenda në Vlorë

Janë mbyllur 8-të takimet e kthimit të vlefshme për fazën e 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë. Në çerekfinale kanë kaluar ato ekipe që favorizoheshin nga...

Kupa e Shqipërisë/ Tre gola të shpejtë në Partizani-Besëlidhja, të kuqtë...

Në këto moment po luhen ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë. E gjithë vëmendja është në ndeshjen mes Partizanit dhe Besëlidhjes. Lezhianët kanë kaluar...

Kupa e Shqipërisë/ Partizani kërkon mrekullinë kundër Besëlidhjes, ndeshje rutinë për...

Ditën e sotme luhen ndeshjet e kthimit për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipërisë. Sfida e cila do të ketë vëmendjen më të madhe...

Partizani bën detyrën ndaj Flamurtarit, Luftëtari shtang Teutën me një supergol...

Janë mbyllur edhe dy ndeshjet e fundit të javës së 21-të në Kategorinë Superiore, ku Partizani ka bërë detyrën ndaj Flamurtarit në kryeqytet, ndërsa...

Superliga/ Kukësi kërkon kreun ndaj Laçit, Partizani ka detyrim fitoren kundër...

Java e 21-të e Kategorisë Superiore u hap ditën e djeshme me klasiken e futbollit shqiptar ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës, e cila u mbyll...

Sormani tregon mënyrën se si Partizani mund të mbrojë titullin

Nesër në orën 17:00, në “Selman Stermasi”, do të luhet njëra nga ndeshjet e javës së 21-të të Superiores. Partizani kampion në fuqi do...

Kupa e Shqipërisë/ Derbi dhe te moshat U17, Tirana-Partizani në finale

Ditën e djeshme janë përcaktuar edhe finalistët e Kupës së Shqipërisë për moshat U19 dhe U17. Në grupmoshën U19, Tirana ka arritur të sigurojë...

Partizani rikthehet te suksesi, fitore bindëse ndaj Luftëtarit

Partizani fitoi me rezultatin 0-3 në transfertë ndaj Luftëtarit në Gjirokastër. Kryeqytetasit zhbllokuan sfidën shumë shpejt në minutën e 3-të me anë të Solomon, ndërsa...
WhatsApp DENONCO