E entje, Prill 22, 2021
Etiketimet Bylis

Etiketim: bylis

Video/ Dhunë te të rinjtë, takimi Egnatia-Bylis kthehet në arenë boksi....

Në Shqipëri dhuna në futboll nuk njeh moshë. Pas përfundimit të takimit të moshave U-17 midis Egnatias dhe Bylis që përfundoi me fitoren e...

Martini: Arbitrit i doli loja nga kontrolli

Edi Martini, trajneri i Teutës, analizoi paraqitjen e skuadrës së tij dhe rezultatin në ndeshjen me Bylisin. Tekniku shkodran, foli në një lidhje direkte...

Tirana-Bylisi, ja si rreshtohen skuadrat

Luhet duke filluar nga ora 13:00, ndeshja mes Tiranës dhe Bylisit, e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë Superiore. Të dyja ekipet duan të...

Video/ Talenti i Bylisit i mahnit të gjithë, roveshatë spektakolare ndaj...

Bylisi po bën një sezon fantastik me 21-vjeçarët dhe ditën e djeshme fitoi me rezultatin 1-5 kundër Tiranës në kryeqytet. Ballshiotët kryesojnë kampionatin, të...

Sfida ndaj Bylis-it, Tirana me mungesa të rëndësishme në mesjavë

Tirana do luaj me Bylisin të mërkurën në 13:00. Ndeshja e “Selman Stërmasit” vlen për javën e 22 të Kategorisë Superiore dhe bardheblutë kampion...

Sherri në Ballsh, pas Laçit reagon dhe Bylis: Nwabueze bëhet tri...

Klubi i Bylisit, pasi ka analizuar ndeshjen me Laçin, ka dal me një reagim zyrtar, ku ballshiotët e dënojnë dhunën dhe theksojnë se klubi...

Video/ Skandali në takimin Bylis-Laçi, shikoni momentin kur gjakoset Bekim Kuli

Një incident i rëndë u shënua sot në elitën e futbollit shqiptar, Kategorinë Superiore. Sfida Bylis-Laçi, e cila përfundoi me rezultatin 0-1 në favor...

Partizani mposht Bylisin, “Demat” futen në garë për titullin kampion (Video)

Partizani ka arritur një fitore tepër të rëndësishme në transfertë kundër Bylisit. “Demat” triumfuan me rezultatin 1-2 teksa të tre golat u shënuan në...

Bylis-Partizani, Dovedan dhe Daja publikojnë formacionet zyrtare

Starton në orën 13:45 sfida mes Bylisit dhe Partizanit, e vlefshme për javën e 18-të të Kategorisë Superiore. Te Partizani Broja është zhvendosur në mbrojtje,...

Sfida Bylis-Partizani, ja si pritet të rreshtohen skuadrat

Kartonët e kuq  janë kthyer në një problem te skuadra e Partizanit.  Në tre sfida radhazi, Partizani e ka mbyllur 90 minutëshin me 10...

Sfida deçizive ndaj Bylisit, Daja zgjedh lojtarin që do të zëvendësojë...

Eneo Bitri u ndëshkua me karton të kuq në sfidën ndaj Vllaznisë dhe kundër Bylisit do të mungojë për Partizanin. Trajneri Daja ka provuar sërish...

Formacionet zyrtare/ Kukësi-Bylis, ja si rreshtohen skuadrat

Do të luhet duke filluar nga ora 13:45, ndeshja mes Kukësit dhe Bylisit në “Elbasan Arena”, e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë...

Dovedan: Goli i Vllasnisë faull, kemi afruar lojtarë të mirë

Bylisi u mund në minutat shtesë nga Vllaznia kryesuese, ndërkohë që pas ndeshjes foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport trajneri Veljko Dovedan....
WhatsApp DENONCO