Ngritja e SPAK/ Patozi: Lutfi Dervishi më tha që prokurorët i ngjajnë me delet që emocionohen…

Astrit Patozi, drejtuesi i Bindjes Demokratike, ironizoi sot gëzimin e shfaqur lidhur me ngritjen e SPAK. Në një postim në rrjet, Patozi shkruan se kaq gëzim të madh sa sot nuk ka pasur as në kohën e Enverit kur vinte dita e pagave.

“Ndërsa Lutfi Dervishi me tha se i ngjajnë me delet, që emocionohen nga takimi i parë me ujkun”, shkruan Patozi.

Postimi i Astrit Patozit

URIM i VONUAR PËR SPAK-un

Kaq gëzim të madh dhe të njëkohshëm, saç po shprehet sot për ngritjen e SPAK-it, në Shqipëri nuk ka pasur as në kohën e Enverit, kur vinte dita e rrogave.

LEXO EDHE  Tritoli në shtëpinë e 69-vjeçarit, mesazh për lidhjen e tij me SHISH

A thua se këta prokurorët e e rinj, që u betuan paradite në Presidencë, do të hetojnë e çojnë në bankën e të akuzuarve ata fatkeqët e goditur më shumë nga tërmeti.

Ndërsa Lutfi Dervishi me tha se i ngjajnë me delet, që emocionohen nga takimi i parë me ujkun.