E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Patozi

Etiketim: patozi

Një “tërmet” që mund t’a kishim evituar

Nga Astrit Patozi Shoqëritë e avancuara nuk presin asnjëherë që të bien tërmetet për t’u shkundur. Ato përgatiten t’i presin fatkeqësitë, duke u vetëlëkundur në...

Sot nuk është koha për bilanc

Nga Astrit Patozi (Ose një këshillë modeste për motrat dhe vëllezërit e prekur dhe lënduar nga fatkeqësia) Në këto ditë të vështira pas tragjedisë së 26...

Patozi thumbon Ramën, Metën e Bashën: Reforma Zgjedhore po garanton riprodhimin...

Astrit Patozi, ish-deputet dhe drejtues i Bindjes Demokratike, përmes një postimi në rrjet ka thumbuar Presidentin Ilir Meta, Kryeministrin Edi Rama dhe kreun e...

KQZ rrëzon kandidatin e Bindjes për kryebashkiak/ Patozi: Ka nisur gjuetia...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, i dominuar nga përfaqësuesit e shumicës, rrëzoi sot në mënyrë arbitrare kandidatin e Bindjes Demokratike në Berat, Pavllo Shkarpa, duke...

U tërhoq nga kandidimi për Bindjen/ Kaçaj nxjerr zbuluar Patozin dhe...

Pak orë pas lajmit se Salvador Kaçaj u pranua nga KQZ si kandidat zyrtar i Bindjes Demokratike për Bashkinë Lezhë, në mënyrë të papritur...

Kush është socialisti që iu bashkua Bindjes së Patozit/ Ja ku...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi është një prej subjekteve të pakta që do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. E...

CV-ja dhe eksperienca/ Kush janë kandidatët e Astrit Patozit për zgjedhjet...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi ka depozituar në KQZ emrat e kandidatëve të saj për kryebashkiakë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Në...

Patozi: Bindja Demokratike një alternativë, flasim pas zgjedhjeve…

Astrit Patozi, kordinatori i Bindja Demokratike, tha se kjo parti është një alternativë që i është dhënë shqiptarëve. “Ne nuk na kanë dëgjuar, ne kemi...

Si u falsifikuan firmat e qytetarëve/ Bindja e Patozit nuk plotëson...

Bindja Demokratike nuk plotëson 3000 firmat e kërkuara për themelimin e saj si parti politike dhe si e tillë nuk duhet të ishte regjistruar...

Patozi sulmon kritikët/ Përçmim dhe neveri, do të tregojmë në zgjedhje...

Përçmim dhe neveri për te gjithë ata, që u përpoqën pa sukses për të bërë pis vullnetin tuaj, duke shpikur një gjueti të pashembullt...

‘Shpërthen’ ish-deputeti: Bindja e Patozit nuk i bindet ligjit, por urdhërave...

Astrit Patozi, drejtues i Bindjes Demokratike, akuzoi sot Partinë Demokratike dhe kreun e saj, Lulzim Basha, se qëndrojnë pas ankesës në Kolegjin Zgjedhor, përmes...

Kërkohet çregjistrimi i Bindjes nga zgjedhjet/ Patozi akuza Bashës: I rrezikohet...

Astrit Patozi, drejtues i Partisë Bindja Demokratike, ka reaguar pas ankesës së Bashkimit Demokrat Shqiptar, që kërkon në Kolegjin Zgjedhor çregjistrimin e ‘BD’ nga...

Patozi i Bindjes nis “luftën” me Taulantin e Ramës/ Mos e...

Astrit Patozi, drejtues i partisë “Bindja Demokratike” e ka cilësuar si qesharak koalicionin e ndërtuar nga PS me rreth 21 subjekte. Madje, Patozi në postimin...
WhatsApp DENONCO