Personazhet e famshëm që nuk do ti njihnit po ti shihnit 10 vite më parë (Foto)

Njerëzit ndryshojnë të gjithë pas 10 vitesh dhe këtë gjë nuk mund ta mohojë askush.

Disa prej tyre shtojnë peshë, të tjerët e humbasin atë. Disa ngjyrosin flokët dhe të tjerët ndryshojnë mënyrën se si vishen dhe veprojnë.

LEXO EDHE  Shfaqje nudo në teatër/ Aktori shqiptar rrëfen se si është ndjerë në skenë

Ja si kanë ndryshuar ndër vite këto personazhe të famshëm:

Genta Ismajli

Dhurata Dora

Françeska Jace

Meryem Uzerli

Aurela Hoxha

Andrra Destani

Kylie Jenner

Nora Istrefi
Kandal Jenner
Loredana Zefi
Beyonce
Ariana Grande
 Ariana Grande abandoned her red hair for a high ponytail
Luana Vjollca
Selena Gomez
 Selena Gomez is coming back to the music scene after a four year hiatus
Marina Vjollca
Mariah Carey
Sofia Richie
 Sofia Richie is all grown up now and is currently dating Scott Disick
Taylor Swift
Miley Cyrus
 Miley Cyrus looks very different from her teenage self and has a collection of tattoos
Albërie Hadergjonaj
Bella Hadid
Jennifer Lopez