E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Kylie Jenner

Etiketim: Kylie Jenner

Në shtrat me Kylie Jenner-in? Ish-futbollisti poston gabimisht foton intime

Një fotografi e postuar gabimisht nga shtrati i ish-futbollistit të Barcelonës solli reagime në mbarë rrjetin. Jonathan dos Santos publikoi një foto intime me një...

Ja çfarë fshihet pas historisë së vezës që theu rekordin e...

Instagrami është shndërruar tashmë në pjesë të pandashme të përditshmërisë sonë. Perzonazhe nga bota e artit, muzikës, televizionit, sportit e shumë të tjerë, kryesojnë listën...

Koronavirusi “hyn” brenda familjes më të famshme në botë

Koronavirusi që ka prekur pjesën më të madhe të botës duket se ka hyrë në familjen më të famshme në botë, Kardashian. Sipas deklaratës...

Luks gjithandej! Njihuni me rezidencën e re 36.5 milionë dollarëshe të...

Kylie Jenner është një nga femrat më të pasura në botë, edhe pse është mjaft e re në moshë. Në një kohë kur bota po...

Ja si është “transformuar” jeta e miliarderes më të re në...

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, po zbaton me përpimmëri rregullat e qevrisë dhe është izoluar në shtëpi. Jeta me ditë të...

Dy shoqe të ngushta, dy ‘seksbomba’, të dyja nudo (Foto)

Marrëdhënia e Kylie Jenner dhe shoqes së saj të ngushtë Stassie, është vërtetë e veçantë. Por një nga postimet e fundit të miliarderes 22-vjeçare...

FOTO/ Brenda vilës superluksoze ku po kalon pushimet miliarderja 22-vjeçare

Kylie Jenner, gjatë ditëve të fundit, ka postuar shumë foto nga pushimet që po kalon në Bahamas. 22-vjeçarja ka marrë me qira një vilë superluksoze...

Personazhet e famshëm që nuk do ti njihnit po ti shihnit...

Njerëzit ndryshojnë të gjithë pas 10 vitesh dhe këtë gjë nuk mund ta mohojë askush. Disa prej tyre shtojnë peshë, të tjerët e humbasin atë....

Travis dhe Kylie kalojnë pak kohë pa vajzën e tyre

Kylie dhe Travis u bënë prindër për herë të parë para dy muajsh, me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Stormi. Ata janë fotografuar...
WhatsApp DENONCO