E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Nora istrefi

Etiketim: nora istrefi

Festë luksoze anës pishinës / Nora Istrefi i organizon së bijës...

Vajza e Norës dhe Robertit dje festoi ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së Renee, Nora Istrefi dhe Robert Berisha organizuan një festë speciale të...

Nora Istrefi rrëfim nga karantina/ Ja si po i kalon ditët...

Nora Istrefi, e mbyllur në shtëpi si gjithëtë tjerët ka dhënë dje një interviste përmes skype në programin“E Diell”. Ajo rrëfeu se pjesën më...

Roberti i bën urimin e ëmbël për ditëlindje Nora Istrefit (Video)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të...

Shokuese/ “Era Istrefi ka vdekur”, reagon Nora Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi ka shumë kohë që nuk është aktive në Instagram. Mirëpo komentet që kanë vërshuar në foton e saj të fundit në Instagram...

Pranoi publikisht lidhjen sekrete me Robert Berishën, modelja ka dy fjalë...

Deklaratat që bëri modelja Jess Kadiu ku pranonte lidhjen e saj të dashurisë me Robert Berishën i befasuan të gjithë. Ajo  tregonte se lidhja mes...

Bëri publike lidhjen sekrete, modelja: Nuk ia prisha unë martesën Robertit,...

Xhesika Kadiu, modelja e cila kohë më parë u përfol për një lidhje me Robert Berishën, deklaroi ditën e djeshme se ata kanë qenë...

“Nuk jam Roberti i Norës, jam i…”, shpërthen Robert Berisha

Robert Berisha ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Soiree" me Jonida Shehun në "Top Channel". Ai ka treguar të reja nga jeta profesionale...

A ka shpresë për një rikthim mes tyre? Flet Robert Berisha:...

Robert Berisha ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin “3 shat” që u transmetua në “Smile”. Ai foli për jetën e tij private pas...

“Ana” e ndau nga Roberti? Rrëfehet Nora Istrefi: Mund të kenë...

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe një ndër më të komentuarat në media. E ftuar në emisionin “Dua...

Roberti surprizon Nora Istrefin pas ndarjes: Do jesh gjithmonë rruga e...

Nora Istrefi ka qenë e ftuar në  emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ për të surprizuar një fanse por në fakt pati edhe...

Nora Istrefi shpërthen në lot, Robert Berisha e surprizon në mes...

Nora Istrefi është e ftuara speciale këtë të shtunë në "Dua të të bëj të lumtur" nga Arbana Osmanit. Sipas asaj çfarë Arbana shkruan...

Dedikim për Norën apo jo? Më në fund Robert Berisha shuan...

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë shpesh në vëmendje të mediave për shkak të ndarjes së tyre katër muaj më parë. Ishte vetë...

“Roberti i lutet për një kthim të dytë”/ Nora Istrefi surprizon...

Roberti dhe Nora padiskutim janë një ndër personazhet më të komentuar në media. Ndarja e tyre ishte ajo që i ktheu akoma dhe më...
WhatsApp DENONCO