E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

A je e dashuruar? Luana Vjollca tregon arsyet e udhëtimeve të...

Luna Vjollca kishte përgatitur një surprizë të bukur për të gjithë fansat e saj natën e 1 janarit. Moderatorja nuk pranon të dalë nëpër intervista...

Luana Vjollca zbulon ‘sekretin e dhimbshëm’ që fshihet pas realizimit të...

Luana Vjollca kishte përgatitur mbrëmjen e djeshme një emision festiv me rastin e Krishtlindjes. Emisioni zgjati më shumë se 2 orë dhe pas tij...

Luana Vjollca fiton medalje nga Youtube

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, është e angazhuar në shumë projekte të ndryshme. Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka bërë me dije...

Luana Vjollca shpenzon 15 mijë euro vetëm për një veshje në...

Moderatorja Luana Vjollca ka shpenzuar rreth 15 mijë euro për veshjen në puntatën e fundit të "Shiko kush LUAN". Sipas faqes se Instagramit ” Shqip...

Blunt dhe Real 1 i kërkojnë falje publikisht Luana Vjollcës, zbulohet...

Shaolin Gang apo të njohur ndryshe si Blunt dhe Real 1 ishin të ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Ata prej vitesh përfliten për...

Shkatërrohet makina e Luana Vjollcës, moderatorja e shokuar (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca, së fundmi është bërë pjesë e një projekti të ri xhirimesh. Një natë më parë, moderatorja publikoi disa pamje teksa po...

Romeo Veshaj ia thotë troç Luana Vjollcës: Nuk do të të...

Aktori i humorit Romeo Veshaj ishtë një ndër të ftuarit e mbrëmjes së djeshme në “Shiko Kush LUAN”. Pyetjeve pikante nuk kishte si ti...

Luana Vjollca shpenzon shumën marramendëse për tu dukur si Jennifer Lopez...

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca në këtë Halloween ka vendosur të vishet si Jennifer Lopez. Luana zgjodhi pikërisht fustanin që diva JLo veshi për...

Zbulohet arsyeja pse Luana Vjollca shoqërohet gjatë gjithë kohës nga truprojat

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Luana është shumë e rezervuar në jetën private duke e mbajtur atë...

“Nuk vij dot në emision”/ Zbulohet biseda mes Luana Vjollcës...

Në hapje të puntatës së pestë të “Shiko Kush LUAN”, moderatorja dhe autorja Luana Vjollca ndau me publikun një moment nga biseda e saj...

Rezart Veleshnja hedh poshtë thashethemet për një sherr me Luanën dhe...

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Rezart Veleshnja flet për sherrin e shumë përfolur me Luana Vjollcën:...

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja i ka munguar programit “Shiko kush luan” në puntatat e fundit dhe kjo gjë  nxiti thashethemet se...

U largua nga “Shiko Kush Luan” pas një sherri me Luanën?...

Sezoni i ri i emisionit “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm...
WhatsApp DENONCO