Morena publikon videon ku shfaqet Stresi duke qarë si fëmijë nga dhimbja

Tragjedia e 26 nëntorit tronditi gjithë shqiptarët pasi la të vdekur dhjetëra persona dhe qindra të tjerë të lënduar, ky ishte njëkohësisht tërmeti më i madh në dekadën e fundit.

Pasojat që shkaktoi kanë emocionuar gjithë popullin shqiptar, së fundmi Morena Taraku ka publikuar një video pa dijeninë e Stresit ku reperi shihet duke qarë në zë nga kjo tragjedi.

Ajo kishte shkruar se kjo video është dërguar tek ajo në numrin e saj privat por dëshiron që të gjithë ta shohin pasi një zemër të tillë nuk e posedon gjithsecili.

LEXO EDHE  Cekja tregon se si po e kalon karantinimin: Sherr dhe ashure përditë

Morena dhe Stresi kanë ndihmuar dhe mbështetur shumë familje që u prekën rëndë nga tërmeti. Ndihmat e tyre kanë qenë të shumta dhe nga këto vihet re zemra e pastër dhe e mbushur me dashuri që ata të dy kanë.

.