E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Stresi

Etiketim: Stresi

Kishin planifikuar dasmë private pas pandemisë, ç’ndodhi mes Stresit dhe Keisit

Çifti i njohur dhe më i preferuar i publikut, Arkimed Lushaj (Stresi) dhe partnerja e tij Keisi janë vendosur sërish në qendër të vëmendjes,...

“Njerëz që të zhgënjejnë pa fund dhe pa mëshirë”/ Keisi i...

Ish-çifti i njohur, Kejsi dhe Stresi janë vendosur sërish në qendër të vëmendjes. Kjo për shkak të disa deklaratave që Kejsi ka bërë në...

Stresi nga protesta: S’durohet jeta pa liri (Foto)

Stresi ishte i përfshirë mbrëmëjen e së hënës në një përleshje në protestën e mbajtur në Tiranë. Ai njihet gjithashtu edhe si një kritik...

Stresi tregon të vërtetën e sherrit në protestë: Shkova u thyeva...

Ditën e djeshme u raportua për tensione në protestën e Aleancës për mbrojtjen e Teatrit dhe në fakt pati disa përplasje aty dhe provokime...

Tensionet në protestë, Stresi: Ja çfarë ndodhi

Ditën e djeshme, pati tensione në protestën e Aleancës për mbrojtjen e Teatrit. Pjesë e lajmeve për protestën u bë edhe reperi Stresi, emri...

Stresi akuza ndaj Policisë: Po kryejnë përgjime të paligjshme ndaj meje...

Këngëtari Arkimend Lushaj, i njohur si Stresi ka pasur problem me Policinë, ku ka përfunduar dhe në paraburgim. Së fundmi, ai ka publikuar në...

“Injorante femër”, Stresi shpërthen në sharje ndaj ministres Etilda Gjonaj

Reperi i njohur Stresi shpeshherë 'kapet' me politikanët dhe me ata persona që kanë poste drejtuese në vendin tonë. Kësa here në shënjestrën e...

Ja si po e kalojnë ditën në karantinë Stresi dhe Keisi...

Keisi dhe Stresi janë përfolur shumë shpesh për shkak të ndarjeve, thumbave ndaj njëri-tjetrit dhe së fundmi ribashkimit të tyre. Dyshja kanë qëndruar të ndarë...

Morena Taraku dhe Stresi shpërthejnë në kërcënime e fjalë banale: Kam...

Morena Taraku, e revoltuar nga disa ndjekës që ‘e ngacmojnë’ në rrjete sociale, për ‘lokacionin’ e famshëm, me të cilin bëri bujë pak kohë...

Rama i dërgon mesazh, Stresi: O skizofren, ik se të… (Foto)

Reperi i njohur Stresi ka ndarë në rrjete sociale, mesazhin e marrë nga kryeministri, Edi Rama. Ditën e djeshme, një mesazh ka shkuar...

FOTO/ Personi i dashur i Stresit përfundon në spital: Me ty...

Reperi Stresi ka ndarë në Instastory një lajm jo fort të mirë me ndjekësit e tij. Vëllai i reperit ka përfunduar në spital, ndërsa Stresi...

“Dua burrë me bark”/ Këngëtarja shqiptare flet troç për lidhjen me...

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Tringa Key e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon është pyetur për burrin e preferuar për...

“Ta q* listën e dasmës, krejt ça ke në ship ti...

Reperi Samir Sam para pak orësh publikoi një pjesë të këngës së tij të ardhshme në rrjetet sociale, e cila është një ‘diss’. Stresi dhe...
WhatsApp DENONCO