E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Te prekurit nga termeti

Etiketim: te prekurit nga termeti

Renisi ndërroi jetë, e ëma: Dhuroj lekët për të dëmtuarit nga...

Historia e 14-vjeçarit Renis Muca, i cili qendroi në koma për gati 3 muaj pas një aksidenti, dhe më pas ndërroi jetë në Ankara,...

Bebe Rexha zbulon shifrën e mbledhur për të prekurit nga tërmeti...

Bebe Rexha është prekur shumë nga situata në të cilën ndodhet Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm  që na goditi mëngjeshin e 26 nëntorit. Tërmeti...

“Kompleksi Thumana”, Pacolli zbulon projektin për pallatet që u shembën nga...

Tërmeti i 26 Nëntorit që goditi Shqipërinë përveçse ja pas shumë viktima e qindra të tjerë të plagosur, fatkeqësisht la edhe shumë shqiptarë në...

Në shtëpinë e 20-vjeçares që humbi jetën nga tërmeti/ Babai: “Sikur...

Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xhesika Biqikun. Teksa dilte, në terr tullat...

Remzie Osmani ndihmon familjen e dy vëllezërve që humbën jetën nga...

Tërmeti që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit la shumë pasoja pas vetës, dhe shumë kush është munduar që në forma të ndryshme të...

Ja sa para mblodhën Eliza Dushku dhe Shoqata e Studentëve në...

Shoqata e Studentëve në Harvard në një shfaqje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti...

Tërmeti në Thumanë i “mori” familjen/ Dorjan Gregu: “Nuk arrita ti...

Tërmeti i 26 Nëntorit shkaktoi një tragjedi të madhe në vendin tonë. 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën të plagosur. Dorjan Greku...

Rrënqethëse: Vajza me sindromën Dawn dhuron pagën për të prekurit nga...

Eloida Aliaj është një vajzë me sindromën ‘Down’. Ajo kishte kuruar dhëmbët te një stomatolog në Ferizaj, i quajtur Burim Buzhala. Eloida ishte lidhur...

“Në emër të shpresës”, Ylli Baka dhe Era Rusi këngë dedikuar...

Këngëtarja shqiptare Era Rusi  publikoi këngën e re që i ka dedikuar tragjedisë së 26 nëntorit. Këngëtarja ka sjellë këtë këngë në bashkëpunim me Ylli...

Nuk dha ndihma për fatkeqësinë natyrore që tronditi Shqipërinë/ Enca: Nuk...

Enca është kritikuar nga mediat se nuk i ka dalë në ndihmë Shqipërisë pas tërmetit. Kaq mjaftoi që këngëtarja të shpërthejë dhe të bëj një...

Surprizat nuk mbarojnë, Bebe Rexha së shpejti vjen sërish në Shqipëri

Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis ditën e hënë drejt Shqipërisë dhe përzgjodhi...

Morena Taraku i ndërton shtëpi të re familjes nga Durrësi/ Kryefamiljari...

Morena Taraku u ka qëndruar në krah hap pas hapi të prekurve nga tërmeti dhe i ka ndihmuar ata në shumë aspekte duke filluar...

Bebe Rexha pas vizitës në Shqipëri: Jam e impresionuar nga mirësjellja...

Ditën e hënë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë. Ajo qëndroi dy ditë radhazi në Shqipëri duke vizituar familjet e prekura...
WhatsApp DENONCO