E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Ndihma ekonomike

Etiketim: ndihma ekonomike

Javën e ardhshme do hapet blloku i dytë e bizneseve/ Rama:...

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se javën e ardhshme do të hapet blloku i dytë i bizneseve për ushtrimin e aktivitetit, ndërsa shtoi se...

Ndihma financiare, ja qytetet ku po refuzohen më shumë aplikimet

Diana ka një biznes ambulant në qytetin e Durrësit. Ajo e ka mbyllur aktivitetin që kur filluan kufizimet për të parandaluar përhapjen e infeksionit...

Ja sa para mblodhën Eliza Dushku dhe Shoqata e Studentëve në...

Shoqata e Studentëve në Harvard në një shfaqje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti...

Ndihma ekonomike për 5 vite, ja si do bëhet aplikimi dhe...

Pas ndryshimeve ligjore, të zyrtarizuara në korrik të këtij viti, Qeveria ka përcaktuar edhe mënyrën sesi do të bëhet punësimi i atyre që trajtohen...

Morena Taraku i ndërton shtëpi të re familjes nga Durrësi/ Kryefamiljari...

Morena Taraku u ka qëndruar në krah hap pas hapi të prekurve nga tërmeti dhe i ka ndihmuar ata në shumë aspekte duke filluar...

Morena Taraku nuk u mjaftua, vjen në Shqipëri pranë fëmijëve të...

Morena Taraku ka qenë një ndihmë e madhe në këto ditë të vështira që kur tërmeti i 26 nëntorit tronditit Shqipërinë . Tërmeti la...

Hajriz Brcvak nga Mali i Zi, dhuron 85 mijë euro për...

Elvis Naçi ka dhënë një ndihmë shumë të madhe për të prekurit nga tërmeti i cili me fondacionin Firdeus ka arritur të grumbullojë mbi...

Mes lotësh Emina Çunmulaj tregon sa para dhuroi për të prekurit...

Emina Çunmulaj u ka ofruar ndihmën e saj njerëzve të prekur nga tërmeti. Këtë e bëri të ditur dje përmes një lidhje LIVE në...

Lorik Cana zbulon shifrën që ka mbledhur për të prekurit nga...

Shumë personazhe të njohur kanë dhënë ndihmën e tyre për të ndihmuar në ringritjen e shtëpive të të prekurve nga tërmeti i 26 nëntorit. Edhe...

Dhuroi 100 mijë euro/ Tashmë merr përsipër të ndërtojë edhe shtëpinë...

Tërmeti i 26 nëntorit ka tronditur të gjithë shqiptarët kudo ndodhen ata. Shumë njerëz kanë mbetur në qiell të hapur për shkak të tërmetit....

Këngëtari i njohur lë turneun dhe vjen në Shqipëri të japë...

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka lënë turneun e tij për të cilin ishte përgatitur prej kohësh dhe ka vendosur të vijë në...

Morena publikon videon ku shfaqet Stresi duke qarë si fëmijë nga...

Tragjedia e 26 nëntorit tronditi gjithë shqiptarët pasi la të vdekur dhjetëra persona dhe qindra të tjerë të lënduar, ky ishte njëkohësisht tërmeti më...

Morena Taraku ndihmon sërish/ Merr përsipër operimin e vogëlushit (Foto)

Morena Taraku si çdo shqiptar është prekur për ngjarjen e rëndë të shkaktuar tërmeti. Ajo është solidarizuar me gjithë të prekurit nga tërmeti duke...
WhatsApp DENONCO