Stresi befason me deklaratën bombë: “Flori Mumajesi është ufo jo njeri” (Foto)

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur Flori Mumajesi është një ndër emrat e muzikës shqiptare që pëlqehet dhe komentohet shumë për muzikën që ai bën.

Së fundmi ka publikuar edhe këngën e tij më të re ‘’Thjesht të du’, këngë të cilën e konfirmoi se e kishte kënduar kohë më parë në një dasëm ndërsa tani e ka publikuar të plotë për publikun.

LEXO EDHE  Revista botërore “Forbes”: Vizitojeni Kosovën, Rita Ora vjen prej andej

Kënga e tij ka thyer rekordet e klikimeve, pasi të gjithë të rinjtë gjejnë veten në tekstet dhe melodinë e krijuar nga ai.

Përpos suportit të  të gjithë fansave dhe kolegëve të tij këngëtar, ka rënë  në sy sëfundmi statusi i reperit të njohur  Stresi për këngën e Florit: Ju kam thënë është ufo për muzikë, s’është njeri .