Vrasja e dyfishtë në Shkodër, gjendet një makinë e djegur…

Astrit dhe Ibrahim Bilali u ekzekutuan mëngjesin e sotëm në lagjen Kiras në Shkodër. Mësohet se viktimat janë vëllezër, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Nga të dhënat e para mësohet se pas krimit, policia ka gjetur një makinë të djegur në zonën Livadhëve.

LEXO EDHE  Kryebashkiaku i PS u kap duke konsumuar drogë/ Çupi: Do të denoncojmë çdo krim

Dyshimet e para janë se automjeti është përdorur nga autorët për kryerjen e krimit dhe më pas e kanë djegur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here