E hënë, Nentor 29, 2021
Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Detajet/ Italiani e ngacmoi, shqiptarja e vret me thikën e kuzhinës

Një grua shqiptare u arrestua nga policia italiane, pasi goditi me thikën e kuzhinës një italian, si reagim për ngacmimet seksuale.Ngjarja ndodhi të mërkurën...

Vrau 25-vjeçarin shqiptar, adoleshenti dorëzohet në polici

Dy ditë pas vrasjes së një 25-vjeçari në Këln-Bickendorf, një 17-vjeçar nga Këlni u dorëzua në polici, duke pranuar krimin. Autori i dzshuar u...

VIDEO/ Vr*në 20 vjeçarin për grabitjen e një makine, 7 policët...

Shtatë policë në Greqi të përfshirë në vrasjen e një 20-vjeçari dhe plagosjen e një adoleshenti, pas një ndjekje me makinë në Peramë janë...

Podujevë/ Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari. Detajet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Batllavë të Podujevës, ku është ekzekutuar me armë zjarri 41-vjeçari G.B.Lajmin për mediet e Kosovës...

Vra*ja e kryekamarierit në Elbasan, merret në pyetje Gjergj Luca

Një ditë pasi ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, Fax News ka mësuar deteje për vrasjen e kryekamariarit në kompleks “Rozafa”...

EMRI/ Vr*u dhe varrosi nu*o 42-vjeçarin, burg përjetë shqiptarit në Itali

Jepet vendimi i Gjykatës së Assizes, për Edmond Comon, i shpallur fajtor për vrasjen e 39-vjeçarit, Besnik Metaj, në Itali.Gjykata dënoi Edmond Como, 46...

Kryekamarieri i Fish City u v*a me thikë, mesazhi i ndjerë...

Kryekamarieri i Fish City, Gazmend Kurmaku, ka ndërruar jetë në spital ku ndodhej prej ditësh si pasojë e goditjes me thikë nga një klient...

“Satani më tha që ta vr*sja shqiptarin”, greku rrëfen krimin pas...

Zbardhet arsyeja e vrasjes së shqiptarit në Kavala një vit më parë. Protothema shkruan se 40-vjeçari që punësoi viktimën gjoja për të krasitur ullinjtë,...

V*et vajzën dhe më pas veten, detaje nga ngjarja që tronditi...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Padova të Italisë, aty ku një baba 88-vjeçar ka qëlluar për vdekje të bijën e tij, 60-vjeçare.Krimi...

Vr*u bashkëshorten 23-vjeçare, zbulohen vendimet kontradiktore të mjekëve

Gjykata e Fierit caktoi masë sigurimi arrest me burg për Elton Metën, i cili akuzohet se vrau ish-bashkëshorten Sabrina Bengaj. Familjarët e viktimës akuzuan...

E rëndë! Qëlloi për vdekje me thikë balerinën 19 vite më...

Balerina 22-vjeçare, Maddie Durdant-Hollamby, ka ndërruar jetë pasi u qëllua me thikë nga i dashuri i saj. Trupat e Maddie dhe Ben Green, 41...

E rëndë! I riu ekzekuton modelen e famshme më pas vetëv*itet

Modelja e njohur, Mercedes Morr, ka gjetur vdekjen në mënyrë makabre. Sipas autoriteteve, 33-vjeçarja, emri i vërtetë i së cilës ishte Janae Gagnier, ishte...

Vrasja në Elbasan, Bushati: Po përgatitet një masakër elektorale

Analistët Andi Bushati dhe Baton Haxhiu gjatë emisionit “Shock” në Euronews Albania kanë diskutuar mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Elbasan, ku...

Të Fundit