VIDEO/ Arrestohet shqiptari në Greqi, ishte nën survejim për…

Një 32-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke pasi iu kap një sasi prej 43 kg kanabis.

Shqiptari u arrestua në rajonin e Janinës, ndërsa mbi të rëndojnë akuzat e transportit, trafikimit dhe poseidimit të drogës.

Loading...

Lënda narkotike ishte fshehur më shasinë e makinës së tij, e cila ishte modifikuar pikërisht për fshehjen e lëndës narkotike.

LEXO EDHE  E hëngrët tepsinë dhe as bakrin s’keni lënë…/ Deputeti nxin Ramën dhe lë me gisht në gojë “opozitën e re”

Shqiptari ishte vënë nën survejim që nga Zagoria dhe më pas i është nënshtruar kontrollit të mjetit duke përdorur edhe qentë antidrogë.

Falë tyre, u zbuluan sasia e drogës e ndarë në 41 pako, e cila është konfiskuar së bashku me automjetin.

Policia i ka sekuestruar dy celularë dhe mbi 700 euro.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here