Habit kryeministri/ Rama në zonat e përmbytura, parashikon se kush fiton kampionatin në Itali

Për kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, më shumë interes ka se kush do të fitojë trofeun në Seria A, se sa përmbytjet në vend.

Gjatë vizitës së tij në Kutalli të Beratit, ku si zakonisht ka veshur xhupin e Juventusit, Rama ka shkëmbyer batuta me një banor të zonës, i cili mesa duket ishte tifoz i Interit.

‘Me Interin je ti, bëj qejf deri në fund të viti, dhe pastaj ta shihni sërish veten në vend të dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here