E premte, Shtator 24, 2021
Etiketimet Kryesore

Etiketim: kryesore

Emigrantë në SHBA dhe Kanada, kush janë 4 policët që ndihmonin...

Policia e Shtetit ka zbardhur megaoperaconin e fundit që u finalizua me shkatërrimin e organizatës kriminale, që merrej me trafik dhe kontrabandimin e shqiptarëve...

Paralajmëron nënkryetari i LSI: CIA në alarm, institucionet e luftës ndaj...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama shkruan në faqen e tij në Facebook se Institucionet e luftës kundër krimit janë në kaos dhe në pasiguri,...

Kërkesat për azil, Franca dhe Belgjika riatdhesojnë 30 përsona

Nga Franca e Belgjika janë riatdhesuar me një avion të posaçëm 30 shtetas shqiptar që shkelën rregullat e Shengenit. Ministria e Brendshme së bashku me...

Aksident tragjik në Cremona, vdes gruaja shqiptare e majorit të karabinierëve

Një aksident i rëndë rrugor rezultoi fatal për një grua shqiptare, e cila vdiq në vend kur makina BMW e drejtuar nga burri i...

Paloka, Rama ka frikë, ja vendimi që ka marrë

Sipas nënkryetarit të PD-së, Edi Paloka anulimi i vendimit të Bashkisë së Tiranës për rritjen e çmimit të ujit është efekti i parë i...

Spaho: Dorëheqja e Ruçit, hapi i parë për kthimin e Kuvendit...

Edmond Spaho, kryetari i Grupit Parlamentar të PD, pas mbledhjes së Byrosë së Kuvendit, ka sqaruar për gazetarët se pse Partia Demokratike ka kërkuar...

Vlorë, arrestohen dy të rinj, qarkullojnë me…

Dy të rinj në qytetin e Vlorës janë arrestuar nga policia pasi janë kapur duke drejtuar mjetet e tyre në mënyrë të parregullt. Policia...

“Modifikohet” ligji për nëpunësit. Si rekrutohen nga jashtë administratës zyrtarët e...

Këshilli i Ministrave ka vendosur të “modifikojë” ligjin për punësimin e 15 zyrtarëve të lartë të administratës. Përmes një vendimi të datës 29 dhjetor...

Panik në tunelin e Kërrabës, pasagjerët zbresin të frikësuar nga autobusi

Një autobus është përfshirë nga tymi brenda brenda tunelit të Kërrabës në rrugën Elbasan-Tiranë. Pasagjerët kanë zbritur të alarmuar nga frika e ndonjë shpërthimi,...

I dërgonte foto e video erotike djalit nga Tirana, vajzës i...

Një vajzë rumune ka kaluar një periudhë makthi, pas njohjes përmes rrjeteve sociale me një djalë shqiptar. Lidhja e tyre virtuale nuk zgjati shumë, deri...

Dashamir Shehi: LSI e mirëpritur kundër Ramës, por është larg tezave...

Aleatët e Lulzim Bashës e shohim me skepticizëm bashkëpunimin PD-LSI. Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, u shpreh se kjo aleancë e nisur si një bashkëpunim...

Atentatori ndaj Dortmund tregon pse sulmoi autobusin

Sulmi ndaj autobusit të Borussia Dortmund më 11 prill të vitit të kaluar në prag të ndeshjes së Champions League ndaj Monaco tronditi mbarë...

FOTO/ Motra angleze që trafikonin shqiptarë

Dy motra angleze që u kapën duke transportuar shqiptarë klandestinë me një furgon, jane denuar nga gjykata britanike me 11 vite burg në total,...
WhatsApp DENONCO