E mërkurë, Qershor 16, 2021
Etiketimet Verdho

Etiketim: verdho

Çmenduria e Ergys Verdhos/ Për 1 muaj shpërblen me 15 mln...

Nga Boldnews.al Rruga e re Kardhiq-Delvinë po shndërrohet në një minierë ari për firmat firuese dhe drejtuesit e Autoritetit Shtetëror të Rrugëve. Brenda muajit, drejtori...

Ergys Verdho hap thesin para zgjedhjeve, 2 mln euro për mirëmbajtjen...

Nga Boldnews.al Ergys Verdho është një nga drejtorët që duhet të ishte të paktën në SPAK. Të mos flasim për hetim, ndalim apo arrestim. Ish...

Shqiptarët, 1.5 miliardë lekë për rrëshqitjen në Borsh për tekat e...

Nga BoldNews.al Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur me shpejtësi tenderin për rrëshqitjen e Borshit. Rruga që u bë meme dhe simbol i korrupsionit për javë...

Mashtrimet e tenderave të mirëmbajtjes së rrugëve; Balluku dhe Verdho hoqën...

Nga Boldnews.al Ergys Verdho, drejtor i Autoritetit Rrugor Shqiptar, me "bekimin" e Belinda Ballukut, ministres së Infrastrukturës, kanë zhvilluar muajt e fundit dhjetëra tendera për...
WhatsApp DENONCO