E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Saimir tahiri

Etiketim: saimir tahiri

Shorti/ Kush janë tre gratë gjyqtare që do të shqyrtojnë dosjen...

Janë zgjedhur ditën e sotme gjyqtarët, që do të shqyrtojnë dosjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Nga shorti i hedhur sot u përcaktua...

Profili/ Kandidatët për kreun e BKH, “besnikët” e Tahirit dhe shkelësit...

Nga BoldNews.al Pas testimit fizik, 18 kandidatët për drejtues të Byrosë Kombëtare të Hetimit do të përballen me sfidën e vërtetë, atë të shqyrtimit të...

Nuk është më ministër e as deputet, por Saimir Tahiri lëviz...

Maratona e gjyqeve ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, u mbyll në një mënyrë disi surprizuese. Ai u dënua, por nuk bëri asnjë ditë...

“Detyra ime eshte t’i pajtoj dy vëllezërit droga”/Zbulohet “mesazhi” i Ramës...

“Detyra ime eshte t’i pajtoj dy vellezerit droga”. Me kete foto ironizuese, ish kryeministri Sali Berisha ka menduar te beje nje postim qe shkakton te...

Nesër në “sitën” e Vettingut, zbulohet pasuria e prokurorit të çështjes...

Dritan Prençi, prokurori i Krimeve të Rënda do të dalë nesër para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK). Seanca në ngarkim të tij është parashikuar...
WhatsApp DENONCO