E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Ministri i Jashtem

Etiketim: ministri i Jashtem

Dikush ti thotë të heshtë

Nga Boldnews.al Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Gent Cakaj prej ditësh është bërë objekt gafash që i kapërcen kufijtë e normales, edhe pse...

Raporti i DASH/ Cakaj e pranon: Pasqyrë realiste, korrupsioni dhe droga…

Një pasqyrë realiste, por edhe një inkurajim për reformat e qeverisë, e ka cilësuar ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Europës, Gent...

Rama e hoqi si ministër, por ja mesazhet që mori Bushati...

Ditmir Bushati ishte një nga emrat që u përfshi në listën e Kryeministrit Edi Rama për të lënë detyrën qeveritare. Megjithëse Presidenti Ilir Meta nuk...
WhatsApp DENONCO