E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Malaj

Etiketim: malaj

 “Beni, kjo mund të të çmendë e lajthisë, por…” / Lali...

Prej disa javësh Arben Malaj, ish-deputet dhe ish-ministër në qeveritë socialiste, dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, janë përfshirë në akuza të ndërsjellëta dhe...

Veliaj e akuzoi se kërkoi leje ndërtimi/ Ish-deputeti i PS nxjerr...

Ish-deputeti dhe ish-ministri i Financave në kohën e qeverisë së socialistëve, Arben Malaj, ka postuar në rrjetin social një dokument përmes të cilit tregohet...

Ish-ministri socialist bën deklaratën e fortë: Do kandidoj në Tiranë, modeli...

“Ditën që do të marrë vendimin se do të kthehem në politikë do të jap dorëheqjen”, është shprehur Arben Malaj, i cili është aktualisht...

Pse kandiduat gardistin e 21 janarit për kryebashkiak? Rama: Na ka...

Agron Malaj ka qenë pjesë e Gardës së Republikës dhe ka qenë pjesë e atij grupi, pork a qenë e provuar katërcipërisht që nuk...

Po luftojmë kundër babëzisë dhe arrogancës…/ Ish-ministri socialist nuk i ndahet...

Arben Malaj, ish-ministër i Financave në qeveritë socialiste, ish-deputet dhe një nga figurat kryesore të PS-së ndër vite, vijon përplasjen dhe akuzat në drejtim...

Rama paditet në gjykatë nga këshilltari/ Ja çfarë kërkon gjenerali…

Këshilltari për sigurinë Kombëtare i kryeministrit Rama, Maksim Malaj ka paditur në Gjykatën Administrativë të Apelit institucionin e Këshillit të Ministrave, Ministrinë e Mbrojtjes...
WhatsApp DENONCO