E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Malaj

Etiketim: malaj

Malaj përballje në Administrative me Kuvendin e Shqipërisë/ Dokumenti

Ish anëtari i Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj  ka kërkuar sot të përballet në sallën e gjyqit  me përfaqësuesit e Kuvendit,...

“Droga e paraja kriminale në politikë dhe ekonomi”/ Malaj: Duhet pastrim...

Arben Malaj, ish-deputet dhe ish-ministër i PS-së, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se dekriminalizimi i vendit duhet të ketë si prioritet politikanët...

Malajn nuk e pranojnë as si anëtar të PS: Aplikova dhe...

Arben Malaj tha se nuk e kanë pranuar të bëhet anëtar i Partisë Socialiste. Mbrëmjen e sotme në Opinion, Malaj tha se kishte aplikuar...

PS më komuniste se ajo e 1992/ Malaj zbardh mesazhet kërcënuese...

Partia Socialiste sot është më komuniste se ajo e 1992. Deklarata është bërë nga Arben Malaj, i cili u shkarkua sot nga Kuvendi, si...

72 votat e socialistëve shkarkojnë Malajn, 2 deputet dalin kundër Ramës

Partia Socialiste shkarkon anëtarin mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj. Ashtu sikundër edhe kishte deklaruar më herët, mazhoranca e drejtuar nga kryeministri Edi...

“Rama po më godet pas shpine, Ruçi po e mbyll karrierën...

Arben Malaj, anëtar i Këshillit Mbikqyrës së Bankës së Shqipërisë, u shpreh sot nga foltorja e Kuvendit se deputetët janë vendosur në rresht, gjë...

Në regjimin me brekushe, ushtari ha torrën/ Dylgjeri ironizon shkarkimin e...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar qëndrimin e mazhorancës për shkarkimin e Arben Malajt nga Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjet,...

Politikanët përdorin gjuhë që vrasjet të duken të respektueshme/ Ironia e...

Arben Malaj, ish-deputet dhe ish-ministër i Financave në qeverisjen e PS-së, ka preferuar të përdorë shprehje nga George Orwell, autori i librit ferma e...

Liderë pa përgjegjësi morale dhe politike/ “Shpërthimi” i Arben Malajt

Zhgënjyese kjo mungesë përgjegjësie morale dhe politike e liderëve tanë që mbetet e njëjtë edhe në kushtet e një tragjedie kombëtare. Kështu shkruan në një...

Malaj: Vettingu ka dy standarde, anëtarëve të Gjykatës së Lartë nuk...

Ish kryetarit të apelit Alaudin Malaj, foli edh epër problematikat e sistemit të drejtësisë. Sipas tij, Gjykata e Lartë nuk do të mund të...

Dërgimi i vëllait të Xhafaj në Itali, Malaj: U shkel Ligji,...

Ish kryetari i Gjykatës së Apelit, Alaudin Malaj, aktualisht gjyqtarë në Apel,flet me tone të ashpra për veprimin që policia e Shteti bëri me...

Veliaj fushatë mashtruese, po krijon një profil të gënjeshtërt publik/ “Shpërthimi”...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj, njoftonte tre ditë më parë në rrjetet sociale, nënshkrimin e një marrëveshjeje me Air Albania, sipas të cilës studentët...

Ligji për Rininë/ LSI: I shërben një grupi të rinjsh, jo...

LSI ka reaguar përmes ish-deputetes Nora Malaj lidhur me ligjin e miratuar në Kuvend për Rininë. Malaj në një postim në rrjet shkruan se...
WhatsApp DENONCO