E dielë, Mars 7, 2021
Etiketimet Luli

Etiketim: luli

“Dështimet e Ramës”, Basha: Shqipëria e fundit për shpenzimet e shëndetësisë

Lideri i opozitës Lulzim Basha vijon me renditjen e dështimeve të qeverisë Rama gjatë qeverisjes së tij. Basha ka publikuar në rrjetet sociale dështimet e...

FOTO/ Si dukeshin Lulzim dhe Aurela Basha para 20 vitesh

Aurela Basha, bashkëshortja e Lulzim Bashës, ka postuar së fundmi një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në...

Me shumicë votash/ KPK konfirmon në detyrë prokurorin Kujtim Luli

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpalli të enjten vendimin për prokurorin e Prokurorisë së Përgjithshme, Kujtim Luli, i cili u konfirumua në detyrë me...

Rama: Mona e Luli po mbrojnë detin me kanoe. Kuksianët do...

Kryeministri Edi Rama tha se shumë shpejt do të nisë ndërtimi i aeoportit të Kukësit. Ai deklaroi se kuksianët nga Londra, që janë tallur me...

VIDEO/ Rama: Luli, njeriu i punës. Ka marrë 3 paga lufte

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku tregohet se si një berber në zonën e Cërrikut ka marrë tre pagat...

Lobimi rus/ Basha: Ju e dini se kush i ka lidhjet...

Kreu i PD-së Lulzim Basha nga Kruja iu përgjigj interesit të gazetarëve lidhur me dosjen hetimore ndaj tij dhe për mënyrën sesi ka vepruar...

Dëshmia/ “Hetuesit Xhafaj e Luli më kanë dhunuar”. Sot, këta bëjnë...

Fatmir Xhafaj ka zgjedhur të luajë rolin e “opozitarit” përballë kolegëve të tij socialistë, kur Komisioni i Ligjeve diskuton projekte që lidhen me policinë...
WhatsApp DENONCO