Luljeta e “Për’puthen +40” ka një këshillë për ditët me shi: Bëni dush dhe s*ks për qejf

Foto: Instagram

Ish-konkurrentja më e komentuar e “Për’puthen +40”, Luli, e ftuar në D-Night, u oyet nga moderatorja se çfarë këshille do ti jepte për të bërë në kohën me shi.

Dajana: Tani po bie shi, unë do të kthehem në shtëpi çfarë duhet të bëj Luli?

LEXO EDHE  "Hoqa 75% të stomakut, doja të vrisja veten"/ Big Show rrëfen historinë e trishtë

Luli: Tani ti një dush, të kishe ndonjë seks mirë ishe, se tani kur është shi thonë dhe e kemi provuar, bëhet seks për qejf.

Dajana: Ciao e lash