E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Lame

Etiketim: Lame

Punonjësi i Kuvendit emërohet në krye të Kadastrës së Vlorës/ Prezantimi...

Ani Binaj është drejtori i rradhës i emëruar në krye të Kadastrës së Vlorës, duke zëvendësuar Jurgen Pilkapin, i cili qëndroi në detyrë vetëm...

Dorëheqjet e drejtuesve të Kadastrës në Vlorë, reagon Lame: Kusuret e...

Në Kadastrën e Vlorës kohët e fundit ka pasur një seri lëvizjesh nga krerët e këtij institucioni. Çdo drejtor i emëruar ose komanduar jep...

Dosjet e pronave, ja çfarë u diskutua në takimin sekret mes...

Shkëmbimi i informacioneve lidhur me pronat e personave që janë nën hetim nga SPAK ishte në qendër të takimit që kreu i Kadastrës, Artan...

Përralla me gogol që u tregohen fëmijëve…/ Eksperti thumbon Lamen për...

Kreu i shoqatës së Gjeodeteve Romeo Nazarko, ka qenë i ftuar në studion e lajmeve të Fax News, ku ka folur lidhur me situatën...

Abuzimet me pronat/ Lame: Ja zonat më problematike ku janë grabitur…

Artan Lame, drejtori i përgjithshëm i Kadastrës, ka reaguar sot lidhur me abuzimet me pronat. Lame tha se Kadastra aktualisht po merret me shthurjen e...

600 mijë pasuri të paregjistruara nga hipoteka/ Ja zonat më problematike

Janë mbi 600 mijë pasuri, kryesisht në zonën bregdetare të jugut dhe të Thethit, të cilat nuk janë regjistruar nga Hipoteka. Ndonëse duhet të ishte...

Pronat me mbivendosje, ja dy mënyrat për t’u zgjidhur/ Lame shpjegon...

Drejtori i përgjithshëm i ALUIZNI-t, Artan Lame, sqaroi dje se si do të funksionojë Agjencia Shtetërore e Kadastrës që pritet të ngrihet shumë shpejt...
WhatsApp DENONCO