E entje, Gusht 6, 2020
Etiketimet Kontratën

Etiketim: kontratën

Liverpool në ankth për Mane-n, senegalezi nuk po rinovon kontratën

Te skuadra e Liverpool-it vëmendja është kthyer te Sadio Mane. Senegalezi nuk ka rinovuar kontratën duke shtuar dyshimet se lojtari mund të kërkojë largimin...

Babai i Higuain sqaron situatën: “Ai nuk largohet nga Juventusi, do...

Historia e dashurisë mes Gonzalo Higuain-it dhe Juventusit duket se akoma nuk është gati për të përfunduar. Këtë e lë të nënkuptohet babai i “El...

Karius ankohet te FIFA, dëshiron të prishë kontratën me Besiktas

Loris Karius është ankuar te FIFA, për pagat e papaguara që Besiktas ka ndaj tij. Portieri gjerman, aktualisht është në huazim nga Liverpooli në skuadrën...

Bayerni siguron të ardhmen, i rinovon kontratën talentit 19-vjeçar

Bayerni i Mynihut “blindon” talentin kanadez, Alphonso Davies, i cili ende nuk i ka mbushur të 20-at. Drejtuesit e kampionëve të Gjermanisë dhe anësori i...

Lazio i ofron Strakoshës rinovimin, ja sa do të përfitojë shqiptari

Sipas stacionit radiofonik italian “Radiosei”, Lazio ka vendosur të përshpejtojë negociatat për zgjatjen e kontratës me Thomas Strakoshën. Kontrata aktuale e përfaqësuesit të Kombëtares së Shqipërisë skadon në verën e...

Man.United i rinovon kontratën “gjigandit” të mesfushës

Manchester Unitedi ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin me mesfushorin Nemanja Matiç. Palët kanë arritur një marrëveshje Matiç edhe për një sezon tjetër, duke...

Krisje mes Ter Stegen dhe Barçës, portieri kërkon përmirësim të kushteve...

Skuadra e Barcelonës dëshiron të rinovojë kontratën me Ter Stegen, por kushtet që gjermani ka vendosur janë të vështira për tu arritur edhe pse...

Klubi i ofron rinovimin e kontratës, ja sa do të përfitoi...

Thomas Strakosha është një ndër portierët më të mirë në Serinë A. Perfomancat e tij me Lacion e kanë bindur klubin e Lacios për...

Insigne rikthehet ai i “vjetri”, Napoli gati kontratën e re për...

Me emërimin e Gennaro Gattusos në stolin e Napolit, nuk është vetëm Elseid Hysaj ai që ka përfituar. Duket se edhe Lorenzo Insigne po rikthehet...

Zyrtare/ Liverpool i rinovon kontratën Klopp-it

Jurgen Klopp ka rinovuar kontratën me skuadrën e Liverpoolit deri në vitin 2024. Lajmi është bërë i ditur nga klubi në faqen e tyre zyrtare...

Gazzetta dello Sport: Ibrahimovich ka zgjedhur Milanin

Zlatan Ibrahimovich është shumë pranë kalimit te skuadra e Milanit. Suedezi është objektivi kryesor i kuqezinjve për merkaton e janarit, ku drejtuesit e klubit kërkojnë...

“I bëri të ëndërrojnë përsëri”, Leicester i zgjat kontratën trajnerit Rodgers

Skuadra e Leicesterit përjetoi momentin e saj më të madh në histori, ku të udhëhequr nga italiani Claudio Ranieri, në mënyrë surprizë fituan titullin...

Zyrtare/ Cuadrado rinovon me Juventusin

Juventusi ka bërë të ditur se Juan Cuadrado, ka firmosur një kontratë të re me klubin deri në vitin 2022. Pavarësisht se u bashkua te...
WhatsApp DENONCO