E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Komediani

Etiketim: komediani

Meta ka thirrur protestë në 2 mars/ Komediani i njohur: Ke...

Komediani i njohur, Julian Deda, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me thirrjen e Presidentit Ilir Meta drejtuar shqiptarëve për të protestuar...

Ironia e komedianit: A more Bild more kazan, hoqe shkrimin për...

Komediani i njohur, Julian Deda, ka ironizuar sot reagimet lidhur me një artikull të botuar nga “Bild” për financimet ruse të PD-së për një...

“Kur do bëhemi njerëz more amani” / Komediani i njohur thumbon...

Komediani Julian Deda përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë një krahasim mes “Vitit të Beethoven-it” që u shpall në Gjermani dhe vitit...

Duhet nxjerrë me shkelma nga zyra/ Komediani i njohur shpërthen ndaj...

Komediani i njohur, Julian Deda, përmes një postimi në rrjet shprehet se Erjon Veliaj duhet nxjerrë me shkelma nga zyra e Kryetarit të Bashkisë...

Komediani i njohur ironizon Veliajn/ Çerro nuk ke bërë asgjë, shtiru...

Komediani i njohur Julian Deda ka ironizuar përmes rrjeteve sociale Erjon Veliajn, kryebashkiakun e Tiranës, të cilin e quan një qime hunde të Edi...
WhatsApp DENONCO