E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Komediani

Etiketim: komediani

Komediani i njohur bën apelin e fortë: Të ndryshojë sistemi zgjedhor,...

Pas gazetarit Agim Xhafka, edhe komediani i njohur Julian Deda, ka kërkuar që të ndryshojë sistemi i ri zgjedhor dhe të bëhet proporcional kombëtar. Deda...

“Meta nuk e puth më as Kushtetutën, as nuk ulet në...

Komediani Julian Deda ka ironizuar Presidentin, Ilir Meta, lidhur me dekretimin që i bvri ndryshimeve në Kodin Penal. Deda shkruan në një postim në rrjet...

Meta ka thirrur protestë në 2 mars/ Komediani i njohur: Ke...

Komediani i njohur, Julian Deda, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me thirrjen e Presidentit Ilir Meta drejtuar shqiptarëve për të protestuar...

Duhet nxjerrë me shkelma nga zyra/ Komediani i njohur shpërthen ndaj...

Komediani i njohur, Julian Deda, përmes një postimi në rrjet shprehet se Erjon Veliaj duhet nxjerrë me shkelma nga zyra e Kryetarit të Bashkisë...

Komediani i njohur ironizon Veliajn/ Çerro nuk ke bërë asgjë, shtiru...

Komediani i njohur Julian Deda ka ironizuar përmes rrjeteve sociale Erjon Veliajn, kryebashkiakun e Tiranës, të cilin e quan një qime hunde të Edi...
WhatsApp DENONCO