E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Kapexhiu

Etiketim: Kapexhiu

Ironia e Kapexhiut/ Meta i drejtohet SPAK, Rama terrorizohet (FOTO)

Presidenti Ilir Meta i ka kërkuar SPAK të hetojë ligjin mbi metrologjinë, të cilin Kreu i Shtetit nuk e dekretoi dhe e riktheu në...

Erion Isai: Në Kolonjë janë bërë 12 mln euro investime/ Kapexhiu:...

Erion Isai, aktualisht kryetar bashkie në Kolonjë, tha sot në “Open” se gjatë 1 viti që ai ka qenë në krye të bashkisë, janë...

FOTO/ Shkelja e marrëveshjes së 5 qershorit, Sejko dhe Kapexhiu ironizojnë...

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim bëri një koment sot, ku u kërkoi palëve që t’i përmbahen marrëveshjes së 5 qershorit. Duke i bërë...

FOTO/ Me timon e tepsi, ironia e Kapexhiut për Ramën

Mjeshtri Bujar Kapexhiu ka ironizuar me një karikaturë kryeministrin Edi Rama dhe Rilindjen, të cilët duket se po shqetësohen për fatin e tyre pas...

Kanabisi, Kapexhiu thumbon Lleshajn me një karikaturë/ Euu, sa punë kam...

Bujar Kapexhiu ka thumbuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj, me një karikaturë, lidhur me kanabizimin e vendit. Në karikaturë Lleshaj shfaqet me një kosë në...

FOTO/ “qOFLte ke daja”, ironia e mjeshtrit të karikaturës me anti-KÇK...

Mjeshtri i karikaturës, Bujar Kapexhiu, ka ironizuar nismën më të fundit të qeverisë, e pagëzuar si anti-KÇK, përmes të cilës thuhet se do të...

Mjeshtri i karikaturës: Ja kujt ia tregoi Rama gishtin e mesit…

Kryeministri Edi Rama, i cili me cilësinë e ministrit të Jashtëm, do të drejtojë nga janari i 2020, Presidencën e OSBE-së, i tregoi gishtin...

Kriza, këtë vit do e mbyllim sëbashku/ Kapexhiu thumbon Ramën…

Mjeshtri i karikaturës, Bujar Kapexhiu, ka thumbuar Kryemistrin, Edi Rama, lidhur me krizën që ka prodhuar në qeverisjen e tij. Vendi ndodhet në një krizë...

‘Rama ik’ edhe nga artistët/ Tupja dhe Kapexhiu kanë një mesazh...

Profesor Edmond Tupja, i pranishëm në tryezën e organizuar nga PD dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit,  tha se Edi Rama e urren teatrin. “Qeveria...
WhatsApp DENONCO