E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Iris Luarasi

Etiketim: Iris Luarasi

“Ishte e tmerrshme”, Iris Luarasi zbulon se dy persona të afërt...

Iris Luarasi ishte pasditen e djeshme e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka treguar si po e kalon këtë periudhë të vështirë. Irisi tregoi se...

Pedagogia e njohur vendos gjithmonë buzëkuq në varrim për këtë arsye

Pedagogia e njohur, Iris Luarasi ishte e ftuar pasditen e djeshme tek "Rudina" dhe  ka treguar detaje nga jeta e saj profesionale dhe private. Në...

Paketa anti-shpifje/ Edhe Luarasi e konsideron të nxituar: Se kuptoj pse...

Iris Luarasi, e cila shpeshherë ka mbrojtur vendimet e Kryeministrit Edi Rama, gjatë debateve televizive, duket e zhgënjyer nga nxitimi për miratimin e paketës...

“I kam ngelur”/ Iris Luarasi sqaron deklaratën për ish-studentët: I mora...

Pedagogia Iris Luarasi ka sqaruar sot në emisionin Soirée në Top Channel deklaratën e bërë dy javë më parë në emisionin “Shiko kush LUAN”....

Njihet si ‘shtriga’ e gazetarisë/ Ja VIP-at që i ka ngelur...

Pedagogia e gazetarisë, Iris Luarasi njihet se nuk e ka problem aspak që të lëjë në klasë, këdo që nuk i frekuenton leksionet apo...
WhatsApp DENONCO