E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Ferhan Hasani

Etiketim: Ferhan Hasani

Me Partizanin ka luajtur vetëm 9 minuta, Hasani: Jam gati të...

Përfaqësuesja e Maqedonisë, pas suksesit historik dhe kualifikimit në Kampionatin Evropian, nis misionin e ri të eliminatoreve për Botërorin “Katar 2022”. Në prag të...

Debutimi i Ferhan Hasanit, “Buba” surprizon fansin pas ndeshjes

Ferhan Hasani debutoi me fanellën e Partizanit në takimin kundër Kastriotit, duke luajtur rreth 10 minuta. Debutimi i fantazistit 30-vjeçar vonoi disi, por trajneri...

Nga prapaskenat e kalimit te Partizani tek objektivat e sezonit, rrëfehet...

Ferhan Hasani ishte goditja e bujshme e Partizanit në merkaton e janarit. “Buba” vendosi të firmoste me të kuqtë që kishin bërë një ofertë...

U afrua me bujë, zbulohet paga e Ferhan Hasanit te Partizani

Ferhan Hasani është blerja më e re e Partizanit, e konfirmuar ditën e djeshme nga klubi i kuq ndërsa ditën e sotme u bë...

Ferhan Hasani flet si “dem i kuq”: Dëshira ishte të bashkohesha...

Goditja e bujshme e Partizanit në merkato, Ferhan Hasasni është prezantuar ditën e sotme para mediave, teksa ka thënë: Kampionatin e di mirë e kam...

Ferhan Hasani prezantohet te Partizani, sulmuesi blerja e tretë e klubit...

Ferhan Hasani është goditja e Partizanit në merkato. Klubi i kuq kishte arritur marrëveshjen prej disa ditësh dhe fantazisti u pa në derbi dhe...

Ferhan Hasani zyrtarisht “dem i kuq”, ja kur prezantohet sulmuesi

Tashmë edhe zyrtarisht, Ferhan Hasani është lojtari më i ri i Partizanit. Ka qenë vetë klubi i kuq, që nëpërmjet një njoftimi për mediat,...

Ferhan Hasani përflitet për një kalim te Partizani, reagon Olsi Rama

I pyetur në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, nëse e konfirmon ose jo blerjen e fantazistit nga Tetova, Ferhan Hasani, drejtori i Partizanit, Olsi...

Në Maqedoninë e Veriut e bëjnë fakt të kryer: Ferhan Hasani...

Ferhan Hasani ka arritur marrëveshjen me Partizanin dhe ka firmosur për 1 vit e gjysëm. Ky është lajmi i fundit që vjen nga Maqedonia...

“E pamundur ta transfermojmë”, klubit të Superiores i hapet rruga për...

Partizani tashmë ka një rival më pak për të arritur te anësori Ferhan Hasani. Në media qarkulloi një foto e Bubas me drejtues të...

Derbi në merkato, Partizani synon objektivin e Tiranës

Ferhan Hasani është një nga emrat më të përfolur për kalimin te Tirana. Gjithsesi, sipas infosport.Mk, bardheblutë nuk do jenë të vetëm në këtë...

Ferhan Hasani pranë Tiranës, zbulohet rroga e majme e “bomberit”

Gazetari i njohur Gjergji Stefa, në një prononcim për “Ora Sport”, ka zbuluar marrëveshjen që Tirana ka bërë me lojtarin e njohur Ferhan Hasani. Stefa...

Buzëqesh Tirana, gati firma me ish-bomberin e Shkëndijës

Tirana duket se ka arritur akordin me Ferhan Hasanin, mesfushorin e mirënjohur nga Tetova, i cili për momentin është futbollist i lirë. Burime ende jozyrtare...
WhatsApp DENONCO