Ferhan Hasani përflitet për një kalim te Partizani, reagon Olsi Rama

I pyetur në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, nëse e konfirmon ose jo blerjen e fantazistit nga Tetova, Ferhan Hasani, drejtori i Partizanit, Olsi Rama, as nuk e mohoi dhe as nuk e pohoi.

“Hasani është një nga lojtarët më të mirë shqiptar. Unë e kam mik dhe sa herë vjen në Tiranë, bisedojmë për çdo gjë. Kam qenë dje duke diskutuar në një nga lokalet e ish-Bllokut me Ferhanin, por mesa duket mua më ndjekin këto historitë me paparacë”, sqaroi Rama.

LEXO EDHE  Tifozët deklaratë kundër Superligës, nismës i bashkohen edhe TKZ