E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Dylgjeri

Etiketim: dylgjeri

“Nusret, jemi legenat e Edi Ramës, hajde na hidh kripë”/ Ironia...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale ministrat e Edi Ramës, të cilët janë më parë darkuan në restorantin Nusret...

“Hesht Ulsi, për t’mos të thënë: qepe!”, gazetari ia numëron Manjës

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar me një postim në rrjetet sociale ndaj deklaratave të bëra mbrëmjen e djeshme në një prej emisioneve televizive nga...

“Skafi në Palasë nuk më harrohet”, ironia e Dylgjerit me Yuri...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar përmes rrjeteve sociale ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, e cila u shfaq dje duke blerë gështjenja te...

Rindërtimi kalon nga stomaku i Rilindjes

Nga Ylli Dylgjeri Rindërtimi kalon nga stomaku qeveritar i mbushur me mish, sallatë otomane dhe baklava Nusr-Eti. Përhapja e një videoje dhe një fature, bëri që...

Djali ishte vetëm i juaji, tragjedia edhe e jona

Nga Ylli Dylgjeri Miq të mi dhe spiuna sufllaqexhinj të mi në Facebook! Sot do të heq dorë nga çdo shenjë humori e sarkazme dhe do...

Rama e shkarkoi, Dylgjeri-Kiço Londos: Je tesera nr 2 e PS,...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar lidhur me shkarkimin e Kiço Londos nga Teatri Kombëtar Eksperimental. Në një mesazh publik, Dylgjeri, i cili është dhe...

Ironia e gazetarit: Soreca duhet ta ndajë mendjen, është me Shqipërinë...

Ambasadori i BE, Luigi Soreca, bëri sot thirrje për konsensus mes klasës politike, ndërkohë që prej javësh heshti edhe kur shefat e tij në...

“Kungull, mos të plastë fara, rekruton ç´të del përpara”, ironia e...

Erion Veliaj, Kryebashkiak i Tiranës, u shfaq dje me këngëtaren Eli Fara, duke e paraqitur si një tjetër mbështetje ose prurje në rradhët e...

“Në fiskulturë e shtrin hapin, për opozitën se çan tr*pin!”/ Ironia...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar ministren Elisa Spiropali, ndaj të cilës shpeshherë hidhen meme në rrjetet sociale. Dylgjeri ka zgjedhur të tallet me Spiropalin...

Ironia e gazetarit me Blendi Klosin: Po lehja e qenve e...

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, një ditë më parë bëri një deklaratë të çuditshme në media, e cila prodhoi meme ironizuese në rrjetet sociale. Klosi...

Ironia e gazetarit: Zëdhënëses së OFL i mbulojnë sytë, shefit i...

Artan Shkëmbi, drejtues i operacionit Forca e Ligjit, u pezullua sot nga funksionet pas kërkesës së SPAK, lidhur me një hetim që raportohet se...

RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, Dylgjeri: Edhe Xhevdet Mustafën kështu e vranë

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ekzekutimin e 71-vjeçarit, Lefter Zhidru, nga forcat RENEA. Dylgjeri shkruan se...

“O Erjon, o karafil, po le nam në çdo fjalim”/ Dylgjeri...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, i cili sot në ditën e Konferencës së Pezës,ka kujtuar Kajo Karafilin. Ndërsa publikon emrat...
WhatsApp DENONCO