8 Janari/ Pas 3 orësh, Bardhi del nga prokuroria dhe futet Basha

Gazment Bardhi ka dalë nga prokuroria e Tiranës, ku u paraqit rreth orës 11 të kësaj të Premteje për të dhënë shpjegime për prokurorët lidhur me rolin e tij në aktet e dhunës më 8 Janar.

LEXO EDHE  A ka frikë nga shpallja non-grata? Meta: Unë nuk jam gruaja e Bilalit, do të zhgënjehesha ...

Po ashtu, Lulzim Basha ka shkuar në prokurori.

Bardhi do të pyetjet lidhur me trazirat që ndodhën në protestë.