E dielë, Janar 24, 2021
Etiketimet Gazment bardhi

Etiketim: gazment bardhi

“Çirak i organizatës mafioze Ndragheta”/ Bardhi: Erion Veliaj mbrohet nga bosi...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas publikimit nga mediat të përgjimeve të biznesmenëve të Ndraghetës, ku biznesmenë të lidhur me...

Fushata/ Gazment Bardhi: Elbasani, jo më nën sundimin e një grushti...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka nisur sot fushatë zgjedhore në Elbasan, ku është caktuar nga PD si drejtues politik. Pas takimeve...

Bardhi publikon videon: Rama s’i mban premtimet, për 8 vite shkatërroi...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, shkruan në rrjete sociale se kryeministri Rama nuk mban asnjë premtim. Bardhi shprehet se për 8 vite,...

Bardhi: Koncesionet, kanë ekzistuar dhe do të ekzistojnë, por ne do...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka deklaruar se në qeverisjen e tyre koncesionet do të ekzistojnë, por do të kontrollohen. I ftuar...

Bardhi: E drejta për të protestuar, legjitime

PD ka reaguar përmes Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi lidhur me zhvillimet në protestën në kryeqytet. Përmes një postimi në facebook, Bardhi shkruan se regjimi...

Gazment Bardhi: Vrasja e të riut na ka tronditur, Rama vazhdon...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, shprehet se çdo shqiptar është tronditur nga ekzekutimi i Klodjan Rashës në derën e shtëpisë. Bardhi thekson...

“Fsheh numrin e viktimave”/ Bardhi: Rama përdor Taulantin për të larguar...

Partia Demokratike përsërit akuzat ndaj qeverisë për fshehje të numrit të viktimave nga COVID-19, pasi kryedemokrati Lulzim Basha publikoi dokumentin nga morgu i QSUT. Sekretari...

“Të njëjtat gënjeshtra”/ Bardhi: Rama u ofroi socialistëve për deputetë, vetëm...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, shkruan në rrjete sociale se kryeministri Rama, në një orë fjalim, përsëriti të njëjtat gënjeshtra. Bardhi thekson se...

Bardhi i përgjigjet Ramës: Vetëm një hajdut e quan normale vdekjen...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar sërish në rrjete sociale duke iu përgjigjur kryeminiostrit Rama. Bardhi thotë se vetëm një hajdut mund...

Rama i përgjigjet Bardhit: Ju s’jeni opozitë, ja çfarë ka ndodhur...

Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, kryeministri Rama i është përgjigjur Sekretarit të përgjithshëm të PD, Gamzent Bardhi. Ky i fundit, pak më parë i...

“Propaganda s’të ndihmon”/ Bardhi i përgjigjet Ramës: Ke dështuar

Partia Demokratike përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi ka publikuar një video të deklaratës së ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në Kuvend, në lidhje...

“Refuzoi thirrjen e BE-së për Kodin Zgjedhor”/ Bardhi: Rama si Lukashenko

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, ka reaguar pas votimit të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor, duke rrëzuar dekretin e presidentit Meta. Sipas Bardhit, Rama...

“Rama refuzoi Varahelyi”/ Bardhi: Dëshmi se për PS-në, interesi i mafias...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, i kërkon shpjegim kryeministrit Rama se përse ka frikë nga ekspertiza e ‘Venecias’ dhe pse i trembet...
WhatsApp DENONCO